supersoldierLOGO

Tu miał być sensowny tytuł o kolejnej zamkniętej grze

supersoldierLOGO

Tym razem padło na Polską wersje Supersolider. Wcale nie dziwie się ze gra zostanie zamknięta ponieważ z tego co mi wiadomo tamtejszy POLSKI administrator po prostu nie mógł zajmować dalej się grą z powodów prywatnych, miał wrócić a gra miała żyć dalej, jednak góra postanowiła inaczej.

Czołem żołnierze,
Z przykrością informujemy Was, że w dniu 7 marca gra Supersoldier.pl zostanie przez nas wyłączona z użytkowania. Od stycznia 2013 roku gra ta nie została przez nas dalej rozwinięta, co doprowadziło do tego, że wielu graczy straciło przyjemność w nią grania i opuściało nas. Niestety ze względów finansowych gra ta nie zostanie przez nas dalej prowadzona i zostanie zamknięta. Za pomocą systemu poczty polowej zasugerujemy Wam inną gę prowadzoną przez jednego z naszych partnerów. Może po zakończeniu przygody z Supersoldier właśnie ta gra przykuje Waszą uwagę.

Dziękujemy Wam za spędzony z nami czas. Dla nas, jako niemieckiej firmy, wkroczenie na rynek międzynarodowy było prawdziwym wyzwaniem. Udział w nim wiele nas nauczył ale i przyniósł nam wiele zadowolenia.
Życzymy Wam wszystkiego dobrego!

A z drugiej strony. Skoro nie było Polskiego admina to i kontakt z twórcami był strasznie ograniczony. Gra wymarła tylko z winy firmy, a szkoda bo przez kilka miesięcy nawet dobrze się tam bawiłem.

http://www.supersoldier.pl/

Post Author: TreeCo