Zmiany w PGR Online już niebawem

pgrLOGO

Witam. Dziś rano, siedząc i popijając kawkę przeglądałem Facebooka. Pewnie wielu z was tak robi. Nagle moim oczom ukazał się niesamowity news, przez którego prawie zachłysnąłem się ta kawą. Zresztą zobaczcie sami:

My cały czas pracujemy... Co nowego się pojawi? Trochę tego będzie, przede wszystkim czeka Was mała rewolucja - PGR Online będzie pierwszą gra farmerską z elementami PVP i PVE! To oznacza, że oprócz dotychczasowej zabawy w sadzenie, zbieranie, handel i współzawodnictwo dojdzie element walki z innymi graczami oraz wspólna walka o dobrobyt i niezależność - odparcie najazdu turystów!
Tak! Będzie można dać komuś w mordę i ramie w ramię stanąć do walki z hordami najeźdźców!

Oto krótki opis wprowadzanych funkcji:
- karta postaci z ekwipunkiem i współczynnikami, znana każdemu miłośnikowi gier RPG,
- 'Szukaj guza' czyli możliwość walki z innymi graczami lub NPC,
- 'Najazd turystów' - codzienny event gdzie wszyscy gracze ramię w ramię próbują odeprzeć atak sąsiadów z kapitalistycznych krajów,
- Zwiększenie znaczenia klubu i jego poziomu - klub rolnika to bonus do statystyk postaci

Przedstawiona grafika to oczywiście szkic, będzie to wyglądać o wiele lepiej - nasi graficy nad tym pracują 

Termin wydania aktualizacji? Robimy co możemy, pracy jest na prawdę dużo, ale efekty powinny ucieszyć naszych dotychczasowych, jak i również nowych graczy.

Pozdrawiamy Zespół PGR Online

Dość poważne zmiany się szykują. Postaram się śledzić ten temat na bieżąco oraz informować was o każdym kolejnym newsie. Na pewno pojawi się zarówno recenzja tej gry oraz dokładny opis tego update'a jeśli już tylko będzie włączony i w pełni przygotowany do gry.

Post Author: TreeCo