UnderMasterLOGO2

Nowa darmowa gra przeglądarkowa studia Upjers i King Art przechodzi do open bety

UnderMasterLOGO2

Któż by pomyślał, że pod ziemią czeka na nas mnóstwo magicznych stworzeń takich jak gobliny, trolle czy też ziemne skrzaty, które potrzebują surowego władcy  – Undermastera dbającego o dyscyplinę i nowe zadania. I tak na przykład skrzaty pomagają w powiększeniu lochów i za pomocą swoich kilofów rozbijają wielkie bloki skalne. Gobliny potrzebują ławki rzemieślnika, by żwawo zabrać się za robotę i produkcję mebli do lochów.

O pożywienie dla mieszkańców podziemii troszczą się skrzaty ziemne. Oprócz usuwania skał ich ulubioną czynnością jest gotowanie. Jako Undermaster możesz przyjmować również zlecenia produkcyjne „z góry”. Ludzie zamieszkujący powierzchnię życzą sobie wciąż to nowych krasnali orodowych i lamp lava. Gdyby tylko wiedzieli, co tutaj na dole się wydobywa, to…
 
Oprócz pokojowych pracowników w świecie Undermaster żyją również żądne krwi kreatury. Pomalowane są one w mrożące krew w żyłach barwy wojenne i mają w nosie zarabianie na życie uczciwą pracą. Na szczęście, jeśli ich zatrudnisz, to przynoszą przynajmniej ze sobą swoją broń. Zatrudnionych wojowników możesz trenować płacąc przy tym regularny żołd. Pozostaje tylko pytanie, po co Ci wojownicy… Naturalnie, aby udać się na podbój świata ludzi!

{youtube}QrZ5dHrRbSo{/youtube}

Walka w grze Undermaster nie jest bynajmniej przymusem. Można tu również prowadzić pokojową koegzystencję. Aktulanie funkcja ta nie jest jeszcze dostępna w grze, więc możecie się skoncentrować na wydobyciu kamieni, kładzeniu płyt i majsterkowaniu.

Link do gry ( w wersji niemieckiej)
[informacja prasowa]

Post Author: TreeCo