myfreezoologo

My Free Zoo na ekspedycji w Amazonii

myfreezoologo

Bamberg, 20 marca 2014.  Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych Upjers wprowadza do gry jedyny w swoim rodzaju świat zwierząt i roślin zamieszkujących tropikalne lasy deszczowe. My Free Zoo wzbogaciło się dziś o Amazońskie domy. Imponujące dekoracje i fascynujące zwierzęta zawitały dziś do gry w ramach kompletnie nowej opcji.


Bogactwo gatunków amazońskiej flory i fauny zainspirowało twórców gry My Free Zoo do utworzenia nowego obszaru tematycznego. Od dziś wszyscy gracze mają możliwość umieszczenia w swoich wirtualnych Zoo trzech rodzajów amazońskich budynkó. Biotopowe domy dostępne są w małym, średnimi i dużym rozmiarze. Egzotyczne rośliny i imponujące dekoracje takie jak wyspa motyli, domek na drzewie, tropikalne paprocie czy też zapierające dech w piersiach tapety nadadzą amazońskim budynkom tropikalnych klimatów. Kompletną nowością w grze My Free zoo jest możliwość umieszczenia dekoracji bezpośrednio między zwierzakami.
Aby zapełnić amazońskie domy, przygotowaliśmy dla graczy naturalnie nowe gatunki zwierząt. Pierwszymi mieszkańcami przybywającymi do wirtualnej Amazonii są jaguar i kapibara. Kapibara znana jest również pod nazwą świnia wodna. Obydwa gatunki zwierząt mogą poszczycić się rekordami – kapibara jest największym gryzoniem, zaś jaguar największym kotowatym w Ameryce Południowej.

Amazońskie budynki znajdziecie od dziś w My Free Zoo pod linkiem https://pl.upjers.com/my-free-zoo.

[informacja prasowa]

Post Author: TreeCo