EmpireLOGO

Kilka małych zmian w Empire

EmpireLOGO

Operator gry Empire poinformował o kilku(nastu) zmianach w swojej grze strategicznej, Większość z nich jest raczej kosmetyczna i ciut ułatwia rozgrywke. Mam wrażenie że takie zmiany powinny być wprowadzone od początku do gry, ale tak już sie dzieje jak zamiast skupiać sie na poprawkach to skupia się na ilości wyciągniętych pieniędzy 😀

 

Nowe zakładki wiadomości dla raportów walki:
[spoiler]

– System wiadomości zostanie intensywnie zmodyfikowany, by umożliwić Wam różne obszary wiadomości.
–  W celu zwiększenia przejrzystości skrzynki wiadomości pojawią się dodatkowe zakładki: „wiadomości”,        „raporty walki” oraz „przesłane raporty walki”.
– Dzięki temu zapewnimy większą przejrzystość własnym raportom walki oddzielając je od potoku tych  przesyłanych przez innych Graczy.
– Każdy obszar będzie miał określoną pojemność wiadomości: „Wiadomości” 25, własne raporty walki 25, przesłane raporty walki 50.
– Po osiągnięciu limitu w każdej z kategorii, najstarsza z grupy wiadomości zostanie zastąpiona najnowszą w danym W zakładce grze. Raporty szpiegowskie będą trafiały do zakładki raportów walki Gracza.
– Limit wiadomości wprowadzamy w celu odciążenia serwerów, gdyż raporty walki zawierają w sobie wiele danych o przebiegu walki, stronach biorących w niej udział oraz łupach.

[/spoiler]

Optymalizacja przeliczania chwały i honoru

[spoiler]

– System chwały i honoru będzie prostszy niż dotychczas.
– O tym, czy Gracz otrzyma punkty chwały za atak będzie decydowała wyłącznie różnica poziomów bez znaczenia poziomu honoru każdego z Graczy.
– Dzięki temu nie powinno dochodzić do sytuacji, pokazywana jest potencjalna chwała, którą Gracz może zyskać, jednak w efekcie końcowym nie zyskuje, bo w międzyczasie uległa zmianie wartość honoru.
– Honor nie powinien stanowić przeszkody naszym zagorzałym łowcom chwały.
– Z tego powodu po przegranym ataku nie będziecie tracić punktów honoru. Te będą potrącane w wyniku porażki w obronie.
– Odpowiednio zyskuje się w przypadku udanej obrony honoru, a w wypadku wygranych ataków będzie można zyskać honor.
– Zmiana ma na celu obniżenia ryzyka ataków, względnie złagodzenia kary za przegrany atak.
– Kara związana z atakami na Graczy ze znacząco niższymi poziomami pozostaje w grze, tak jak dotychczas.
[/spoiler]

Pozostałe zmiany

[spoiler]

– Pojawi się nowa – możliwa do zdobycia w wyniku zwycięskich walk – wersja skrzyni skarbów Barona Rozbójnika. Oferta ta będzie jednak bardzo rzadko występować w grze.
– Ilość narzędzi u Zbrojmistrza, którą można zakupić zostanie ponownie zredukowana. Do 40 poziomu włącznie można będzie dokonywać zakupów w pojedynczych krokach. Od poziomu 41 wzwyż zakupy będą możliwe w pakietach 5 narzędzi. Cena narzędzi (w przeliczeniu na sztukę) pozostaje niezmienna.

[/spoiler]

W gre pykniecie  na naszym portalu: KLIK

Post Author: TreeCo