plemionaLOGO

Zmiany kadrowe i czarodzieje w Plemionach [Prima aprilis]

plemionaLOGO

Jak zapewne zauważyliście od pewnego czasu pojawiają się problemy ze stabilnością działania niektórych serwerów gry, ponadto dodawane są do niej różne kontrowersyjne funkcje, które nie cieszą się zbyt dużym poparciem. Po wnikliwym śledztwie nasz dział kontroli wewnętrznej znalazł winowajcę tych problemów. Z bólem serca muszę to przyznać, iż okazała się nią osoba powszechnie znana i ciesząca się dużym zaufaniem. Jak się okazało: za dużym.
Osoba ta nadużyła posiadanych uprawnień i wykorzystywała dostęp do serwerów gry do swoich prywatnych celów. A niestety projekt ściągnięcia z sieci wszystkich odcinków „Mody na sukces” powodował częste zapychanie się dysków, co z kolei skutkowało widzianymi przez Was problemami.
Ponadto okazało się, że ta osoba była prowodyrem wszystkich tych niechcianych przez Was zmian, za które czasami mocno nas krytykowaliście. Trwa jeszcze dochodzenie mające na celu wyjaśnić dokładne pobudki działania tej osoby: czy chodziło „tylko” o sabotaż, czy też dochodzą tu jakieś czynniki w postaci osobistych korzyści z lobbowanych rozwiązań.
Tak na marginesie: przez skromność nie wspomnę, że oczywiście wszystkie pozytywnie przyjęte zmiany były pomysłami podsuwanymi przeze mnie. No ale to inna historia: w końcu wiadomo, że zadowolenie graczy jest moim priorytetem życiowym, więc to chyba oczywiste.

Wracając do tematu: przykro mi, że w takich to skandalicznych okolicznościach musimy rozstać się z tak doświadczonym administratorem, moim szanownym (jeszcze niedawno) poprzednikiem na stanowisku Community Managera – Bryfftem.
Tym razem będzie bez podziękowań, bo niestety wiele lat solidnej i uczciwej pracy blednie w świetle ostatnich doniesień i sytuacji w jakiej się rozstajemy z tym panem.
Przepraszam za ton wypowiedzi, ale jestem zbyt wzburzony (to świeża sprawa) i może widać to w moich słowach.

Mimo wszystko – miłego dnia życzę. I przepraszam jednocześnie za „kolegę”. Już nigdy żaden serwer przez tego pana spowalniany nie będzie.
– kmic, opiekun projektu.

Ponadto InnoGames poinformowało o starcie Magicznego eventu w Plemionach.

{youtube}rosGtnkGEAc{/youtube}

Mam nadzieje ze każdy z was wie, jaki dziś dzień mamy  😉

Post Author: TreeCo