wolnifarmerzylogo

Targowisko Niesamowitości w Wolnych Farmerach

wolnifarmerzylogo

Drodzy Farmerzy, z przyjemnością ogłaszamy otwarcie Targowiska Niesamowitości w Wolnych Farmerach będącego zarazem nowym obszarem gry. Wszyscy farmerzy od poziomu 23 mogą tutaj oddać się z pasją hodowli kwiatów i komponowaniu pięknych wiązanek.

Aby móc przejść do targowiska niesamowitości wymagane jest posiadanie drugiej farmy. Na piątej farmie znajdziecie aktualnie dwa nowe miejsca produkcji rabatkę oraz warsztat kwiatowy. Aktywacja rabatki kosztuje 85.000 ft, warsztat kwiatowy kosztuje zaś 75.000 ft.

A jak to wszystko funkcjonuje?
Przede wszystkim hodowlę kwiatów powinniśmy rozpocząć od zakupu nasion. Nasiona znajdziecie w sklepie w El Farmado. Tutaj dodaliśmy dwie nowe zakładki rozróżniające między klasycznymi nasionami, a nasionami kwiatów. Oczywiście możecie zarówno kwiatami jak i wiązankami handlować na targu.W zakładce z kwiatami znajdziecie 19 gatunków kwiatów, które możecie sadzić na swojej rabatce.
          
Gdzie mogę sadzić nowe kwiaty?
Na targowisku niesamowitości znajduje się rabatka to właśnie tutaj możliwa jest hodowla kwiatów. Zwróćcie uwagę, że do Waszego magazynu dodaliśmy specjalny regał na kwiaty oraz wiązanki. Jeśli zakupiliście już nasiona w El Farmado możecie rozpocząć obsiewanie rabatki. Wystarczy kliknąć na nowy symbol kwiatka w magazynie, a następnie na wybrane nasiona. Każdy gatunek kwiatu zajmuje jedno z 36 dostępnych pól. Gracze z aktywnym kontem premium mogą tutaj oczywiście skorzystać z samosiejki, zbierz wszystko oraz podlej wszystko. Aby zebrać gotowe produkty wystarczy tylko kliknąć na kwiat. Zbieranie kwiatów przynosi punkty doświadczenia. Podlanie kwiatów daje bonus w wysokości 5%. Ponadto podobnie jak na zwykłych polach również na rabatce możecie skracać czas wzrostu za pomocą monet.
Dodatkowo rabatka posiada nową funkcję przypadkowego bonusu. Co 24 godziny otrzymacie 15% bonus na przypadkowy gatunek kwiatu, który możecie sadzić. Tutaj istnieje możliwość zmiany bonusu na 24 godziny na wybrany gatunek kwiatu w zamian za monetki. Po upłynięciu 24 godzin bonus ponownie zostaje zmieniony na przypadkowy kwiat.

{youtube}0ppIsjMl0tw{/youtube}

Co mogę zrobić z kwiatami?
Z zebranych kwiatów możecie komponować wiązanki w warsztacie kwiatowym. Tutaj dostępne są zwyczajowo 3 sloty produkcyjne. Pierwszy slot jest już aktywny, drugi slot możecie aktywować za farmotalary, a trzeci wynająć w zamian za monetki.
W zależności od wiązanki koszt ich produkcji kosztuje farmotalary lub monetki. Do niektórych wiązanek potrzebne są wyjątkowo rzadkie gatunki kwiatów jak na przykład lilia tygrysia albo muchomór tych gatunków nie otrzymacie jednak od handlarza ponadto nie można ich również hodować. Są one przypadkowym znaleziskiem podczas zbioru kwiatów i mogą zostać wykorzystane jedynie do tworzenia wiązanek.
                
A co mogę zrobić z wiązankami?
Podobnie jak w przypadku kwiatów wiązanki możecie z jednej strony sprzedawać na targu (z wyjątkiem wiązanek za monetki jak i wiązanek z wykorzystaniem lili tygrysiej lub muchomorów) z drugiej strony możecie je umieścić w donicach znajdujących się wzdłuż ścieżki targowiska niesamowitości i tym samym przyciągać flowersów będących wyjątkowymi klientami.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo