Wielkanoc w Forge of Empires

forgeofempiresLOGO

Świąteczny czas przed nami! Od środy, 9 kwietnia, specjalny gość zawita ponownie do naszych miast, niosąc ze sobą wybór przedmiotów, w tym kilku nowych i niepowtarzalnych. Możecie otrzymać te przedmioty wydając pisanki, które znajdziecie w swoich miastach albo zdobędziecie wykonując specjalne wielkanocne zadania.

Gdy tylko rozpocznie się świąteczna zabawa, każdy otrzyma 25 pisanek, na dobry początek. Zajączki będą przybywać na zawołanie innych Graczy i kicać po Twoim mieście chowając dla Ciebie pisanki za krzakami, drzewami i innymi dekoracjami. Znajdź je wszystkie! Możesz odwdzięczyć się sąsiadom i znajomym również chowając pisanki w ich miastach, aby pomóc im zdobyć środki na zakup świątecznych przedmiotów.

Event Wielkanocny 2014 wprowadzi do gry nowe, specjalne budynki i awatary, oraz nową Perłę Architektury, która nie będzie przypisana do żadnej epoki. Będzie także możliwe ulepszenie budynków specjalnych z poprzednich eventów do Twojej aktualnej epoki, przy użyciu zupełnie nowego zestawu do renowacji dostępnego u wielkanocnej sklepikarki.
Wielkanoc w FoE potrwa od 9 do 23 kwietnia, a płacić pisankami będzie można do 27 kwietnia.

http://pl.forgeofempires.com/page/

 

Post Author: TreeCo