Nowa wersja Forge of Empires już wkrótce

forgeofempiresLOGO

Aktualizacja do wersji 1.25 nastąpi 6 maja. Przynosi ona  dwie duże zmiany: rozszerzona mapa miasta, która da od teraz o wiele większą wolność w kwestii rozbudowy, oraz przyspieszanie sprzętowe, które pozwoli na większe wykorzystanie mocy karty graficznej (i odciąży procesor).

Przyspieszanie sprzętowe

Ta nowa funkcja pozwoli na używanie mocy karty graficznej do wyświetlania gry i uwolni znaczną ilość mocy obliczeniowej w procesorze. W ostatnich tygodniach nasi programiści poświęcili wiele czasu na stworzenie tej możliwości, która ma być częściowym rozwiązaniem zgłaszanych przez Was problemów z wydajnością. Tak więc gra powinna działać bardziej „gładko” na większości współczesnych komputerów.
Przyspieszanie sprzętowe może jeszcze nie działać prawidłowo na komputerach ze starymi lub bardzo nietypowymi kartami graficznymi. W razie problemów należy wyłączyć przyspieszanie sprzętowe w ustawieniach. Ponadto, należy mieć na uwadze, że większość animacji nie działa jeszcze w trybie przyspieszania sprzętowego. Zostaną one dodane w najbliższych aktualizacjach.

Otoczenie Miasta:
Otoczenie miasta zyskało nową grafikę, co pozwoli na zwiększenie jego powierzchni. A już od tej aktualizacji, osoby posiadające wolne rozszerzenia terenu będą mogły dowolnie korzystać z nowych przestrzeni!

To dwie, najważniejsze zmiany. Reszta to tylko poprawy błędów.

http://pl.forgeofempires.com/page/

Post Author: TreeCo