UnderMasterLOGO2

Szaman voodoo czyli nowa postać w Undermaster

UnderMasterLOGO2

Upjers wzbogacił swoją grę typu dungeon – Undermaster o kolejnego potwora. Szaman voodoo oferuje od dziś wszystkim potworom wojownikom swoje sztuki lecznicze. W wariancie żołdaka można nim również wzmocnić szeregi wojowników.

 

Wojownicy na powierzchni ziemi w grze przeglądarkowej free-to-play Undermaster powinni przywdziać ciepłe uzbrojenie, gdyż z katakumb powiało zgrozą… Od dziś gracze mają możliwość zbudowania w swoich podziemnych labiryntach Laboratorium voodoo, które przyciągnie szamana voodoo tylko czekającego na przelanie swojej mocy i wiedzy do magicznych eliksirów i leczniczych kręgów. Dzięki nim zranione w walce potwory mogą się regenerować nawet o 150% szybciej.
 
Oczywiście warzący mikstury szaman ma w grze Undermaster również swojego krewniaka wojownika. Przystrojony w biało – czerwone wojenne barwy szaman żołdak jest cennym członkiem armii walczącej na powierzchni, gdyż ma jedyną w swoim rodzaju umiejętność – leczenie zranionych w walce potworów, a przy tym atakowanie przeciwników na dystans.
Laleczki voodoo, eliksiry lecznicze i plemienne tańce – wszystko to niesie ze sobą do pasjonującego świata podziemi w grze Undermaster nowy potwór – szaman voodoo.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo