drakensangLogo

Usunięcie płatnych lokacji w Drakensang Online

drakensangLogo

Big Point nareszcie przyszedł po rozum do głowy.  Od kilku dni w Drakensang Online nie musimy już płacić realnej gotówki za wejście do mini instancji ponieważ zostałe one usunięte z gry raz na zawsze. Poniżej znajduje się krótkie FAQ na ten temat.

 

Dlaczego miejsca chronione pieczęcią zostają usunięte z gry?
Bardzo wielu graczy nie darzyło raczej sympatią miejsc chronionych pieczęcią. Nikt nie chciał płacić za małe lochy, podczas gdy tak wiele innych – i to większych – lochów było dostępnych bez konieczności jakichkolwiek opłat. Terytoria te nie odpowiadały ponadto już naszym aktualnym standardom jakości, przez co konieczność płacenia za nie stała się jeszcze bardziej niesprawiedliwa. W przyszłości chcemy sprawić, aby gra miała bardziej sprawiedliwy charakter. Usunięcie miejsc chronionych pieczęcią jest pierwszym krokiem, pozwalającym Wam na uniknięcie frustracji z powodu niesprawiedliwych płatnych treści gry.

Zapłaciłem mrocznymi monetami, aby uzyskać klucze umożliwiające dostęp do mini lochów. Czy oznacza to, że wszystko było na darmo?
Nie, gdyż za każdy fragment pieczęci, który znajduje się jeszcze w inwentarzu, zostanie Wam zwrócone 400 mrocznych monet. Następnie wszystkie pieczęcie zostaną usunięte. Użyjemy do tego specjalnego skryptu, nie będą zatem potrzebne jakiekolwiek czynności z Waszej strony.

Mam jeszcze aktywną misję Miejsce chronione pieczęcią. Co się z nią stanie?
Misje zostaną również usunięte i nie będą się następnie już pojawiać w protokole misji. Masz zatem jeszcze czas do następnej wersji, aby zakończyć rozpoczęte misje.

W moim inwentarzu mam jeszcze przynależne przedmioty Fragmenty pamięci Tyrmona i Maść na rany. Co się z nimi stanie?
Te przedmioty zostaną usunięte razem z misjami i nie będą tym samym blokować miejsc w inwentarzu.

                                         reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo