grepolisLOGO

5 urodziny Grepolis: Perski Podbój

grepolisLOGO

Z okazji 5. urodzin Grepolis w grze rozpoczyna się wyczekiwane wydarzenie dla strategów Po dwóch tygodniach zabaw i mini-gier, w Grepolis rozpoczyna się główna część obchodów piątej rocznicy istnienia – wyczekiwane przez graczy wydarzenie Perski Podbój.

 Wściekła i żądna zemsty Artemizja, królowa Halikarnasu, obwarowała się w swojej twierdzy i zagraża całemu Grepolis. Główne zadanie nie należy do najprostszych! Celem graczy będzie bowiem odbicie miast, w których kontrolę sprawuje Artemizja. Zarówno sojusze, jak i samotni stratedzy mają jednak o co walczyć! Pierwsze przymierze, któremu uda się podbić jedno z miast otrzyma zestaw bogatych bonusów. Na pozostałe zespoły, z miejsc 2-4, również czekają interesujące nagrody. Warto podkreślić, że każda drużyna biorąca udział w wydarzeniu otrzyma atrakcyjne prezenty. Warunkiem jest oczywiście wyrwanie z rąk Artemizji choć jednego miasta, a wartość prezentów będzie zależała od tempa, w jakim uda się dokonać podboju.

Grepolis Urodziny Banner 320x480
Grepolis to gra strategiczna osadzona w realiach Starożytnej Grecji. W tej darmowej grze przeglądarkowej przed graczami postawiono zadanie stworzenia, obrony i rozwoju wspaniałej metropolii. Aby to osiągnąć, gracze muszą zawiązywać potężne przymierza, tworzyć gigantyczne armie i podbijać odległe wyspy. Gra Grepolis jest także dostępna jako aplikacja mobilna na systemy iOS oraz Android.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo