TheSettlersOnlineLOGO

Halloween w The Settlers Online

TheSettlersOnlineLOGO

Ponownie nadszedł czas na Zombie i Dynie: Event Halloween zbliża się do The Settlers Online wielkimi krokami! Wydarzenie zostanie aktywowane w październiku i wprowadzi nie tylko rzeczy znane z poprzednich lat, ale także kilka nowości.

Podczas eventu dostępnych będzie kilka sposobów na zdobywanie surowca związanego z wydarzeniem – Dyń. Surowcem tym tym można się wymieniać, a wyświetlany będzie w zakładce „Wydarzenie” w magazynach. Podobnie jak inne surowce eventowe, Dynie można wykorzystać w specjalnej kategorii w sklepie w grze, dostępnej przez określony czas (od początku wydarzenia, do drugiej fazy zakończenia).

Start: 16 października
Zakończenie, faza 1: 6 listopada
Zakończenie, faza 2: 13 listopada

Podczas tegorocznego eventu Halloween każdy gracz otrzyma potężnego Golema. Golem pojawi się na jeziorze, w centrum wyspy gracza i będzie go musiał pokonać, a wszystko po to aby zdobyć ekscytujące nagrody.

Ponaddto w grze pojawi się kilkanaście nowych budynków, a wasze wyspy oprócz wyżej wymienionych golemów nawiedzą zombie oraz znany już NPC czyli Eliot, Dyniowy Władca, który zleci wam kilka zadań.

                                              reflinkLOGO

Post Author: TreeCo