wolnifarmerzylogo

5 lat Wolnych Farmerów !

wolnifarmerzylogo

Twórca i wydawca darmowych ulubionych gier przeglądarkowych upjers obchodzi 5. urodziny Wolnych Farmerów. Tym razem farmerzy cieszą się z nowego prezentu na półkę pokazową oraz nową plantacją.

12 października 2009 Wolni Farmerzy otworzyli podwoje i jeszcze w tym samym roku gra zdobyła wyróżnienie „MMO of the Year“  w kategorii “Best Casual Browser Game“.  Dziś Wolni Farmerzy należą do najpopularniejszych gier farmerskich co znajduje również odzwierciedlenie w 24 wersjach językowych. Między innymi język farsi, arabski, tajlandzki i wietnamski.

Z okazji 5. urodzin wszyscy gracze uprawiający swoje wirtualne farmy od początku startu gry mogą cieszyć  ze szczególnego prezentu na półkę pokazową.

Dodatkowo dziś miało miejsce otwarcie plantacji w Wolnych Farmerach.  Dzięki nowemu areałowi każdy farmer już wkrótce może awansować do rangi wielkiego plantatora, a ponadto cieszyć się nowymi wyróżnieniami na półkę pokazową. Na nowym obszarze gracze mogą wykonywać zlecenia produkując masowe ilolści towarów wspierani przez najróżniejszego rodzaju machiny nawożące i siejące.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo