galaxyonfirealliancesLOGO

Nowy tryb w Galaxy on Fire – Alliances

galaxyonfirealliancesLOGO
Wraz z udostępnieniem dzisiejszej aktualizacji, popularna gra Galaxy on Fire – Alliances otrzymuje nowy tryb gry, stworzony specjalnie dla miłośników zmagań PvP. Gracze flagowej produkcji Deep Silver FISHLABS będą mogli zalogować się na specjalne serwery w trybie Warzone, aby przeżyć najintensywniejsze chwile, jakie ma do zaoferowania uniwersum GOFA. Tutaj najpotężniejsze i najsprytniejsze sojusze mogą podbić cały serwer!

Jedną z najważniejszych nowości w trybie Warzone jest specjalny model map poszczególnych planet, które są bardziej kompaktowe i na których może przebywać do 1,000 graczy. Rozpoczynając w jednej z 12 zewnętrznych stref startowych, skorzy do bitwy gracze mogą skierować się do centrum mapy, gdzie odnajdą najcenniejsze planety i cytadele. Naturalnie jest to także miejsce, w którym odbywają się najokrutniejsze bitwy i gdzie zawiązują się sojusze wystarczająco mocne, by objąć we władanie cały serwer. Łatwo powiedzieć – trudniej zrobić. Strefy walki są bowiem pełne nie tylko najsprawniejszych graczy w całym uniwersum GOFA, ale także potężnych NPC, którzy zaciekle bronią najcenniejszych lokacji.

Wszystkie powyższe nowości trafią na nowe serwery Warzone. Zmiany nie obejmą znanych światów „Prima Luce”, „Fiat Lux” oraz „Aurora”.

Gra aktualnie dostępna jest na platformach mobilnych.

 

Post Author: TreeCo