shardsofwarLOGO

Shards of War

shardsofwarLOGO

Reguły są proste: dwie drużyny, każda z nich liczy sobie pięciu graczy, zwalczających wrogie drony, wieże z działami i wojowników i nacierających na bazę wroga z zamiarem zniszczenia jego głównej kwatery. Znasz zasadę. Grasz chętnie w gry MOBA. Myślisz, że już wszystko widziałeś? Mylisz się.

Portal został otwarty. Sentinele z innych rzeczywistości wkraczają na pole bitwy w Empire City. Niektórzy z nich pragną zamknąć portale, inni natomiast zapewnić, że nie będą musieli już nigdy powrócić… A po czyjej stronie walczysz Ty?

{youtube}9cnxCweAgIs{/youtube}

Przeżyj akcję z intuicyjnym sterowaniem. Walcz w gorących bitwach MOBA z intuicyjnym, bezpośrednim sterowaniem. Płynne sterowanie WASD Sentinela podczaas przemieszczania się i walki

Machałeś już mieczami i rzucałeś zaklęcia. Teraz nadeszła pora na grube spluwy. W ponurym świecie przyszłości zniknęły granice pomiędzy rzeczywistościami, a równoległe światy walczą o hegemonię… i o przeżycie. Odkryj różnorodność i elastyczność poszczególnych Sentineli. Nieskończona różnorodność wchodzących w skład wyposażenia i produkowanych przedmiotów!

                                             reflinkLOGO

Post Author: TreeCo