Legion Śmierci zmierza do Polski

legionśmierciLOGO

Kolejna gra wydawana przez 101xp zawita wkrótce do Polski, tym razem padło na Legion śmierci czyli Duty of Heroes. Czym jest Legion Śmierci? Zapraszamy do rozwiniecia newsa.

Legion Śmierci — bezpłatna gra MMORPG z elementami strategii, w której wcielasz się w potężnego bohatera walczącego z zastępami nieumarłych.
W dawnych czasach orkowie i ludzie walczyli o panowanie nad światem. Wojny toczyły się w najdalszych regionach i trwały setki lat. Pewnego dnia siły ciemności na czele z królem liszów otworzyły wrota czasoprzestrzeni. Król liszów wysłał armię nieumarłych w celu podbicia świata żywych. By przetrwać i zachować wolność, orkowie i ludzie odrzucili nienawiść i rozpoczęli wspólną walkę z siłami ciemności!
W tych burzliwych czasach młodzi bohaterowie wszystkich ras sformowali oddziały i ruszyli w drogę. Tylko niezachwiana wiara może pokonać Legion Śmierci! Walka wciąż jednak trwa i to ty zdecydujesz, jak się rozstrzygnie.

Główne cechy gry:
• Bajeczna grafika;
• Możliwość rozwijania własnej twierdzy;
• Łatwa do opanowania, a jednocześnie wyjątkowo rozbudowana rozgrywka taktyczna;
• Wiele możliwości rywalizacji z innymi graczami — walki na arenie, oblężenie twierdzy, wypady do podziemi i wojny klanowe;
• Przyjazna społeczność graczy.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo