grepolisLOGO

Halloween 2014 w Grepolis

grepolisLOGO

Podczas obchodów tegorocznego Halloween gracze będą mogli tworzyć nowe przedmioty i zdobyć unikalnego bohatera. Studio InnoGames zaprasza wszystkich graczy z duszą alchemika do udziału w rozpoczynającym się dzisiaj wydarzeniu Halloween w popularnej grze Grepolis.

Obchody tegorocznego święta duchów koncentrują się na postaci Demokryta – filozofa i alchemika, dzięki któremu, aż do 10. listopada, aktywni gracze będą mogli tworzyć specjalne nagrody.

W nowym wydarzeniu gracze mogą zbierać i łączyć ze sobą składniki, tworząc specjalne przedmioty,
a tym samym nagrody. W duchu zabawy „cukierek albo psikus”, składniki są generowane losowo
po ukończeniu wielu zwykłych czynności w grze, a im rzadsze ingrediencje, tym cenniejsze nagrody. W światach z dostępnymi herosami, gracze mogą nawet zdobyć unikalnego bohatera – samego Demokryta.

Aby stworzyć nowy przedmiot gracze muszą umieścić trzy wybrane przez siebie składniki na stole alchemicznym Demokryta. O ile kolejność dodawania ingrediencji nie ma znaczenia, to dobór odpowiednich składników wpływa na rodzaj uzyskanej, za pomocą alchemii, nagrody. Do dyspozycji graczy oddano specjalną księgę receptur, w której znajdą wszystkie niezbędne składniki i przepisy konieczne do uwarzenia nagród. Niezależnie od wyniku alchemicznych eksperymentów, powstałe dzięki nim przedmioty można natychmiast użyć w danych miastach, zachować w ekwipunku lub zniszczyć.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo