Art of InnoGames: wystawa, warsztaty i impreza dla artystów

innogamesLOGO

Już 29. listopada o godzinie 14:00 w siedzibie InnoGames w Hamburgu rozpocznie się jedyna w swoim rodzaju wystawa „The Art of InnoGames”. Podczas wydarzenia najlepsi artyści InnoGames zaprezentują swoje autorskie projekty oraz grafiki związane z takimi grami, jak Forge of Empires, Tribal Wars 2 i Rising Generals.

 

Ważną częścią spotkania będą także warsztaty i prezentacje, dzięki którym goście rozwiną swoją wiedzę oraz umiejętności. Wszystkich zainteresowanych, pragnących odwiedzić studio w Hamburgu już teraz zachęcamy do darmowej rejestracji na stronie: art-of-innogames.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty prowadzone przez artystów z InnoGames zostaną poświęcone tematom niezwykle wartościowym dla pasjonatów chcących zaistnieć na tej scenie: od malarstwa, aż po przegląd portfolio. Denis Loebner zademonstruje między innymi swoje umiejętności w tzw. speed painting, czyli w ekstremalnie szybkim malowaniu. Emre Duran, artysta 3D, podzieli się z kolei swoją wiedzą na temat najciekawszych efektów w grafice trójwymiarowej. Lead Artist – Mathias Lorenz, wygłosi wykład o pasjonującej przygodzie, jaką jest dla niego sztuka i związany z nią rozwój osobisty. Osoby zainteresowane eksperckimi konsultacjami dotyczącymi własnego portfolio mogą skorzystać z warsztatów prowadzonych przez Aleksandra Paphelta, pełniącego funkcję Head of Art w InnoGames, który udzieli przydatnych porad na temat procesu aplikowania na stanowiska związane ze sztuką.

Post Author: TreeCo