uptasiaLOGO

Uptasia wybiera się nad Pacyfik

uptasiaLOGO

Mieszkańcy Hawajów określają specjalne okazje słowem „Lu‘au“. Od dziś możecie pożegnać jesienną aurę chłodnego listopada i oddać się sielskiej atmosferze południowych plaż Pacyfiku. Uptasia startuje bowiem nową akcję „Lu‘au“ w wieży obrazków.

Do poniedziałku 10. listopada włącznie możecie wziąć udział w rozwiązywaniu niezwykłych zagadek obrazkowych oraz wygrywać płatki hibiskusa. Zgromadzone płatki możecie wymieniać do 12. listopada na wspaniałe nagrody.

Event obrazkowy „Lu‘au“ łączy w sobie charakterystyczne cechy znane z Południowego Pacyfiku, jak na przykład płatki hibiskusa, posągi Moai z Wysp Wielkanocnych czy Nowo Zelandzki gejzer. Tym bardziej kolorowe i zróżnicowane nagrody będą czekały na was po zakończeniu eventu. W zamian za zgromadzonych 50 płatków hibiskusa otrzymacie posąg Moai „Hotu Matu’a“, 40 punktów dekoracji i 1 kryształ obrazkowy. 350 płatków hibiskusa pozwoli wam zdobyć tratwę „Wa‘a“, 180 punktów dekoracji oraz 3 kryształy obrazkowe. A już za 1.000 płatków otrzymacie gejzer „Aotearoa“, 800 punktów dekoracji i 6 kryształów obrazkowych.

Przeżyjcie niezwywkłą atmosferę egzotyki w Uptasia i dajcie się oczarować palmami, pełnymi uroku plażami i szumem morza. Kryształy obrazkowe możecie również gromadzić i wymienić w późniejszym czasie na ekskluzywne dekoracje, domostwa oraz budynki obrazkowe.

                                           reflinkLOGO

Post Author: TreeCo