elvenarLOGO

InnoGames ujawnia swoją nową grę strategiczną – Elvenar

elvenarLOGO

Studio InnoGames, autorzy takich hitów jak Plemiona czy Tribal Wars 2, zaprezentowało dzisiaj swoją najnowszą grę z gatunku city-builder: Elvenar. Nowa propozycja od autorów cenionych na całym świecie gier przeglądarkowych i mobilnych to strategiczna gra MMO, która pozwoli graczom przenieść się i eksplorować fantastyczny i egzotyczny świat, w którym stworzą i rozbudują prosperujące miasto, oddadzą się eksploracji mapy oraz handlowi z innymi mieszkańcami świata.

 

Opowiadając się po stronie elfów lub ludzi, wezmą także udział w turowych bitwach w środowisku 3D. Zamknięty tryb beta Elvenar zostanie wprowadzony już w styczniu 2015. Wybór rasy przełoży się między innymi na dostęp do różnych technologii i jednostek oraz na wygląd miast czy ich mieszkańców. Elfy żyją w harmonii z naturą i praktykują magię, podczas gdy ludzie dają się poznać raczej jako ambitni i racjonalni inżynierowie. „W elfich miastach zobaczycie budynki dosłownie tętniące życiem i fantastyczne istoty takie, jak enty czy golemy, które przemierzają ulice i prowadzą tam swoje spokojne żywoty” – komentuje Ulrike Kunkel, producentka Elvenar. „Ludzie, z drugiej strony, to społeczeństwo bardziej zaawansowane w swojej technologii, którą traktują jako główną broń w walce o przetrwanie. Naszym celem było stworzenie frakcji różniących się nie tylko wyglądem, ale także stylem gry, dzięki czemu gracze będą chcieli wypróbować grę zarówno jako elfy i ludzie.”, dodaje Kunkel.

Poza zarządzaniem zasobami, ulepszaniem budynków i zdobywaniem nowych zdolności, gracze będą musieli przywiązywać wagę do mapy. To właśnie tu rozpoczną interakcje z innymi graczami, rozpoczną zwiad nowych prowincji czy zdobędą potężne relikwie za walkę z postaciami niezależnymi. Walki w Elvenar rozgrywają się na zróżnicowanych terenach stworzonych z trójwymiarowych sześciennych pól – hexów. Strategiczne bitwy, w których bierze udział do 20 różnych potworów i typów jednostek, są także animowane w 3D, dzięki czemu starcia stają się jeszcze ciekawsze. JUż teraz zapisz się do zamkniętych beta testów gry na: https://pl.elvenar.com/

Post Author: TreeCo