myfreezoologo

Akcja boosterowa w My Free Zoo

myfreezoologo

W My Free Zoo dostępne są nowe tapety ze wspaniałymi motywami lodowymi do waszych pawilonów. Te wyjątkowe dekoracje ścienne możecie nabyć w sklepie za zoodolary i diamenty. Asortyment tapet wzbogacił się między innymi o dwurzędową tapetę lód, dziesięciorzędową tapetę orka na lodzie czy dziesięciorzedową tapetę pingwin na lodzie.

Ponadto od środy 12 listopada do środy 19 listopada do godziny 11:59 aktywna będzie w My Free Zoo tygodniowa akcja boosterowa. Przy zakupie brązowego, srebrnego lub złotego boostera otrzymacie w czasie trwania akcji za darmo dodatkowy booster z tej samej kategorii. Oznacza to, że kupując złoty booster, otrzymacie za cenę jednego dwa złote boostery.

Kolejna korzyść: Od 12 listopada do 19 listopada możecie zdobyć ekskluzywnego zwierzaka ze złotego boostera. A mowa o rosomaku, kunie, która zamieszkuje północną Eurazję i Amerykę Północną. W czasie trwania akcji, w każdym złotym boosterze znajdziecie jedną część karty rosomaka, który składa się w sumie z ośmiu części kart.
Życzymy wam dużo przyjemności w My Free Zoo z nowymi tapetami i tygodniową akcją boosterową 🙂

                                                  reflinkLOGO

Post Author: TreeCo