wolnifarmerzylogo

Świąteczna zabawa Wolnych Farmerów

wolnifarmerzylogo

W Wolnych Farmerach rozpoczął się słodki maraton. El Farmado mieni się światłem pięknego świecznika, ale żeby jego płomień zapłonął potrzebujemy różne towary.

Dostarczcie wymagane produkty do niedzieli 14. grudnia do godz. 23:59 i otrzymujcie w zamian wspaniałe smakołyki jak laski cukru, orzechy, plasterki pomarańczy, pierniki, ciasteczka czy czekoladowe Mikołaje, które możecie wymieniać do wtorku 23. grudnia na świąteczne prezenty na półkę pokazową oraz punkty. Przekonajcie się jakie niespodzianki czekają na Was w tym roku w świątecznym świeczniku w Wolnych Farmerach i zajrzyjcie jeszcze dziś do wirtualnego ekogospadarstwa. Już wkrótce czekają na Was dalsze świąteczne niespodzianki.

Dla wszystkich fanów gier upjers mamy kolejną wspaniałą nowinę! Od dziś we wszystkich grach upjers można zrealizować kody Sedoc i tym samym zdobyć walutę premium. Kody Sedoc otrzymacie w ponad 18.000 punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Po dotarciu do wybranego punktu sprzedaży po prostu poproście sprzedawcę o doładowanie monet do gier upjers. Zakupione w punktach sprzedaży i zamienione na stronie Sedoc kody można zrealizować w oknie płatności upjers w opcji „Kody upjers”.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo