UpjersLOGO2

Świąteczne eventy w My Little Farmies i Under Master

UpjersLOGO2

Twórca i wydawca znanych gier przeglądarkowych upjers, przygotował kolejne akcje świąteczne w innych swoich grach. Dziś rozpoczęły się dwa nowe eventy w Undermaster i My Little Farmies. Śnieg, zamrożone prezenty oraz leśniczówka na skraju lasu to tylko niektóre z atrakcji.

W średniowiecznej wiosce gracze mogą wcielić się w Królową Śniegu i samodzielnie ozdobić drogi oraz teren osady białą kołderką. Dzięki ośnieżonym drogom oraz polom farmisie od razu poczują zimową atmosferę, a do tego w sklepie farmy można znaleźć mnóstwo nowych, zimowych dekoracji.
Zimowe dekoracje przynoszą dodatkowo specjalne punkty. Im więcej świątecznych choinek oraz innych dekoracji postawicie w swojej osadzie tym więcej otrzymacie śnieżnych kryształów. Na zakończenie zabawy w zamian za zgromadzone punkty każdy farmiś otrzyma wspaniałe nagrody , a wśród nich leśniczówkę. Leśniczówka przynosi regularnie pnie klonu, dębu lub sosny.

W Undermaster z kolei potrzeba rąk do pracy, ale bez obawy całą robotę odwalą za nas jak zawsze koboldy . Swoich poddanych możecie przenieść od dziś do nowego, lodowego dungeonu. Tam w mroźnych podziemiach zamrożone są prezenty, które po skuciu lodowych skał stają się Waszą własnością. A jeśli koboldy podczas kruszenia lodu natkną się na nowy portal, to możecie przenieść je na nowy poziom . Zgromadzone prezenty zostaną na koniec zabawy podliczone i w zamian otrzymacie specjalne przedmioty do swoich lochów w Undermaster. Oba eventy kończą się 16 grudnia. Dobrej zabawy przy kruszeniu lodu albo gromadzeniu lodowych kryształów!

Post Author: TreeCo