Nowa odsłona Shakes & Fidget

SFgejmLOGO

Firma Playa Games zapowiada publikację nowej wersji swojej gry oraz wielu dodatków. Od premiery wielokrotnie nagradzanej MMORPG Shakes & Fidget w 2009 roku wiele się zmieniło. Pierwotnie tylko na przeglądarkę, obecnie gra jest dostępna również dla systemów iOS i Android, dzięki czemu we wspaniałe przygody wyruszyło ponad 40 milionów zarejestrowanych miłośników RPG.

 

Producent i wydawca Playa Games bezustannie pracuje nad jej udoskonalaniem oraz dodawaniem nowych treści i elementów. W swoim wpisie deweloperskim firma ogłosiła, że pracuje nad zupełnie nowym programowaniem, zdradziła też szczegóły towarzyszącej nowej wersji największej aktualizacji w historii tego klasyka MMO.

Coś dla oka
Shakes & Fidget wyróżnia się pocieszną, komiksową oprawą, która w 2015 roku nadal nie straciła nic ze swego uroku. Na przestrzeni lat grę rozszerzono o wiele oryginalnych elementów, takich jak klaser, hazardzista czy baśniowa wieża. Aby unowocześnić atmosferę gry i zharmonizować dotychczasowe elementy z nowymi, aktualizacja zawierać będzie odświeżenie grafiki. Możemy liczyć na uaktualnienie setek elementów graficznych, a część z nich zostanie narysowana zupełnie od nowa.  Aktualizacja zawierać będzie, między innymi, zupełnie nowy widok miasta w przejrzystym rzucie izometrycznym.
sfgame1
Nowości techniczne
Udoskonalona zostanie nie tylko grafika, ale również techniczne aspekty tej wieloplatformowej MMORPG. Aby zadbać o optymalne wrażenia z gry na każdej platformie, programiści Playa Games opracowują RPG zupełnie od nowa. Oczywiście nie naruszy to obecnie istniejących kont graczy, ich postaci ani stanów gier. Dotychczas poszczególne platformy miały własną wersję gry, przez co każdą aktualizację trzeba było programować oddzielnie dla każdego urządzenia. Od momentu wprowadzenia tej aktualizacji, Shakes & Fidget będzie stale dostępna w najnowszej wersji na wszystkie obsługiwane platformy – przeglądarkę i urządzenia przenośne.
sfgame2
Dodatkowe elementy
Według obecnych prognoz, premiera nowej wersji Shakes & Fidget nastąpi w marcu. Poza udoskonaleniami graficznymi i technicznymi, gracze mogą w przyszłości liczyć na nowe treści w grze. Playa Games ogłosiło, że już kilka tygodni po premierze unowocześnionej wersji opublikuje dużą aktualizację z kilkoma wyjątkowo oryginalnymi elementami.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo