undergameLOGO

Koniec testów Under

undergameLOGO

Oficjalne Beta testy Under dobiegną końca 28 lutego o 23:59. Wraz z dniem pierwszego marca rejestracja i logowanie zostaną tymczasowo zamknięte. Wszystkie konta stworzone przed tym dniem nadal będą istniały w systemie, lecz ich statystyki zostaną wyzerowane w ramach przygotowań do nowego, oficjalnego startu, który nastąpi po kilkudniowej przerwie.

Każdy gracz, który ukończył fazę treningową otrzyma unikalne odznaczenie betatestera uprawniające do skorzystania z emblematu i tła w profilu. To małe podziękowanie za rejestrację i testowanie podstawowych funkcji gry.


Każdy gracz, który osiągnął dziesiąty poziom doświadczenia otrzyma, oprócz wspomnianego wyżej odznaczenia, 1000 jednostek platyny, które zostaną przydzielone do konta wraz ze startem gry. Ponadto gracze ci otrzymają także podziękowania na adres e-mail.

Ponadto niestrudzeni poszukiwacze, gracze na dwudziestym i wyższym poziomie doświadczenia mogą liczyć na specjalne wyróżnienie. Ich konto będzie miało aktywny miesiąc premium w momencie startu gry.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z Under – polską, postapokaliptyczną grą online to zrób to teraz. Być może jesteś bohaterem, którego szukamy.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo