Tribalwars2LOGO

Przyspiesz rozwój swojego imperium w Tribal Wars 2

Tribalwars2LOGO

Studio InnoGames rozbudowało swoją popularną grę strategiczną Tribal Wars 2 o nową funkcję – Magazyn Zasobów. Dzięki niej, gracze będą mogli wyruszyć po sprawunki, aby pozyskać dodatkowe zasoby. Każda z sześciu takich misji jest inna pod względem wydajności oraz dodatkowo ulega modyfikacji co sześć godzin.

Po ukończeniu zadania, gracze zostaną nagrodzeni żelazem, gliną czy drewnem. Co więcej, za przekroczenie progu 250, 2000 i 10000 jednostek zasobów zebranych w ten sposób, gracze otrzymają dodatkowe cenne nagrody. Wśród nich mogą znaleźć się jednostki typu piechota, łucznicy czy lekka kawaleria. To jednak nie wszystko – ci, którym się poszczęści, otrzymają także potężne wspomagacze do zasobów albo nawet wielkiego mistrza, dającego dziesięcioprocentowy bonus do siły ataku. Dzięki wprowadzonym dzisiaj nowościom, aktywni gracze mogą jeszcze skuteczniej przyspieszyć rozwój swoich imperiów.

W Tribal Wars 2 gracze wcielą się  w rolę przywódcy niewielkiej osady w rozległym, średniowiecznym uniwersum. Stworzenie i rozbudowa własnego imperium będzie wymagać ciągłej czujności i gotowości do staczania niezliczonych zaciętych walk. To klucz do przetrwania w tym niebezpiecznym świecie. Ta wyjątkowa gra MMO koncentruje się na taktycznych potyczkach pomiędzy graczami rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Tribal Wars 2 to gra międzyplatformowa, co oznacza, że gracze mogą używać tego samego konta do zabawy w przeglądarce oraz na urządzeniach z systemami iOS i Android. Niezależnie od używanego akurat urządzenia doświadczą tego samego uniwersum, spotkają dobrze znanych sojuszników i stoczą bitwy z tymi samymi przeciwnikami. Podczas fazy Beta gra będzie dostępna jedynie przez przeglądarki internetowe, a premiera wersji mobilnych nastąpi do końca bieżącego roku.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo