InnoGames zapowiada 3 wyjątkowe akcje wielkanocne.

innogamesLOGO

Do Świąt pozostało kilka tygodni, ale studio InnoGames już teraz zapowiedziało masę nowości, dzięki którym podczas wolnych dni nikomu nie będzie doskwierała nuda.

Wydarzenia związane ze Świętami Wielkanocnymi rozpoczną się już 25 marca w Forge of Empires a następnie 1 kwietnia w The West oraz Grepolis.

Dla graczy Forge of Empires przygotowano niecodzienną zabawę w odnajdywanie wielkanocnych jajek. W trakcie trwania wydarzenia można będzie szukać i kolekcjonować jajka, a dzięki akcji społecznościowej – także chować je w innych miastach. W trakcie jednego dnia, gracze będą mogli schować sześć jajek.

Gry Grepolis i The West także zaproponują niecodzienne podejście do świąt. Miłośnicy starożytnej Grecji będą mogli odnaleźć magiczną kurę znoszącą jajka-nagrody, a także rywalizować z innymi o wysokie miejsce w specjalnym, okolicznościowym rankingu. Gracze The West natomiast wezmą udział w specjalnym świątecznym pojedynku, w którym zmierzą się z 4 różnymi bandytami. Aby odblokować trzy z czterech okolicznościowych postaci, uczestnicy zabawy będą musieli odnajdywać jajka poukrywane w grze. Seria wygranych walk wyłoni zwycięzcę, który po zakończeniu wydarzenia otrzyma unikalną nagrodę – wyjątkową broń.

Post Author: TreeCo