UpjersLOGO2

Eventy Wielkanocne w grach Upjers część 1

UpjersLOGO2

Rozpoczynamy wielki przegląd eventów wielkanocnych, zaczynamy od firmy Upjers. Firma posiada w swoim portfolio ogromną ilość tytułów, dlatego też w tym przypadku  postanowiliśmy podzielić artykuł na części.

My Sunny Resort:
Możecie udekorować swoje wczasowisko w My Sunny Resort wspaniałymi dekoracjami wielkanocnymi. W sklepie znajdziecie niesamowite przedmioty za hoteldolary i muszelki. Czy to wiśnia, krokusy, konwalie, szczęśliwe motyle lub pukający zajączek – wybór jest bardzo zróżnicowany i kolorowy!

1.000 pisanek przyniesie wam srebrny booster. Za 2.500 pisanek otrzymacie dodatkowo 3 części stawu dla kaczek. 5.000 pisanek przyniesie wam ponadto złoty booster. Za 20.000 pisanek zostaniecie wynagrodzeni 17 częściami stawu dla kaczek. 50.000 pisanek da wam jeszcze 30 części stawu dla kaczek.

My Little Farmies:
Zaczyna się Wielkanoc w My Little Farmies. Do wtorku, 7 kwietnia do godziny 11.59 możecie udekorować swoją farmę uroczymi dekoracjami. Wybór dekoracji jest bardzo bogaty, począwszy od statuetki kaczątka po statuetkę nory jeża, różnego koloru pochodnie wielkanocne i małe skrzynie pisanek przez bramę z muru, aż po stroik wielkanocny i kolorową pisankę.

Każda dekoracja, którą zakupicie w sklepie za talary lub sztabki złota i postawicie na swojej farmie, przynosi pewną ilość punktów w postaci żonkili. Pod koniec akcji otrzymane żonkile z postawionych dekoracji, zostaną podliczone, a  wy otrzymacie wyjątkowe nagrody.

Undermaster:
Wyślijcie swoje koboldy na poszukiwanie jajek wielkanocnych na sekretny loch eventowy do skuwania ścian trawy. Jeśli waszym koboldom dopisze szczęście wówczas do 7 kwietnia godz. 13:00 znajdą nie tylko ukryte wielkanocne jajka, ale nawet smocze kamienie. Dzięki smoczym kamieniom możecie rozpocząć rytuał przywołania smoka.

W zamian za znalezione do zakończenia akcji jajka wielkanocne otrzymacie wspaniałe nagrody. Wśród nich znajdziecie takie cuda jak jajeczną biesiadę, kurczaczki, Topiącego Grzesia, a nawet płyty sali tronowej. Nie przegapcie takiej okazji i zgarnijcie wielkanocne nagrody w Undermaster!

Wolni Farmerzy:
W Wolnych Farmerach, do środy 15 kwietnia możecie wziąć udział każdego dnia w wielkiej wielkanocnej parowance. Zbierzcie każdego dnia 10 pasujących par kart i wygrywajcie cudowne nagrody. Jeśli uda wam się znaleźć wszystkie ukryte pary to w nagrodę otrzymacie 2,5% punktów brakujących do zdobycia kolejnego poziomu. Dodatkowo pod kartami ukryte są nowe prezenty na waszą półkę pokazowy. 6 owieczek w czekoladzie da wam animowaną owieczkę w czekoladzie. Podczas odkrywania kart znajdziecie również czekoladowe jajka. Zgromadźcie 600 czekoladowych jajek i zgarnijcie jako ozdobę na swoje ranczo czekoladowego niedźwiadka.

W następnej części przedstawimy pozostałe eventy w grach Upjers.

Post Author: TreeCo