Eventy Wielkanocne w grach InnoGames

innogamesLOGO

Sprawdzamy, co przygotowała dla nas na Wielkanoc firma InnoGames- twórcy takich hitów jak Plemiona czy Forge of Empires.

 

The West:
Wyciągajcie broń szybciej niż wasz własny cień i wygrajcie jak najwięcej pojedynków pod rząd. Wasi przeciwnicy będą coraz bardziej wymagający, ale za każde zwycięstwo w pojedynku otrzymacie odpowiednią nagrodę. Im więcej pojedynków wygracie pod rząd, tym cenniejsza będzie nagroda.    

W każdej chwili możecie zajrzeć do rankingu,  Najwytrwalszy z zawadiaków, czyli ten, który wygra najwięcej pojedynków z rzędu, zdobędzie nagrodę specjalną.   Przeciwnicy staną do walki, o ile dacie im przed pojedynkiem wielkanocne jajka. Możecie je zdobywać w pracy lub otrzymywać w prezencie od znajomych, a im więcej ich zgromadzicie, tym więcej pojedynków stoczycie. Zmierzcie się z wyzwaniem i pokażcie, na co was stać!

Forge of Empires:
W trakcie eventu wielkanocnego w grze pojawił się nowy surowiec… Pisanki! Można je zdobywać na dwa różne sposoby: zbierając jajka, które inny Gracz schował w naszym mieście, lub wykonując wielkanocne zadania, w których nagrodą również są pisanki. Licznik posiadanych pisanek znajduje się w lewym górnym rogu okna gry.

Pisanki można wymieniać w sklepiku Grevy, który jest dostępny w naszych miastach przez cały event, a także kilka kolejnych dni (sam event zakończy się 8 kwietnia, ale pisanki będzie można wymieniać na nagrody do 12 kwietnia). W sklepiku wielkanocnym jest dostępnych wiele znakomitych nagród: róg obfitości, nowiutka jednostka, różne budynki, zestawy do renowacji. Dodatkowo za pisanki będzie można również nabyć jedną z trzech skrzyń-brązową, srebrną lub złotą – w których schowane są między innymi budynki z poprzednich eventów. Po najechaniu myszką na każdą ze skrzyń, pojawia się okno, w którym widoczne są poszczególne nagrody wraz z procentową szansą na ich zdobycie.

Po zakupie danej nagrody w sklepiku wielkanocnym, w jej okienku pojawia się zielona kropka. Po zebraniu kolekcji wszystkich dostępnych u sklepikarza dóbr, zostanie odblokowana specjalna nagroda za kolekcję – Świątynia grozy – która od razu zostanie dodana do Inwentarza. Po jej zdobyciu znikną zielone kropki przy poszczególnych nagrodach i będzie można zacząć kolekcjonowanie od początku – Świątynię grozy można zdobyć dowolną ilość razy!

Grepolis:
Wykonujcie swoje codzienne obowiązki władcy: budujcie, rozwijajcie nowe technologie, zdobywajcie  wojsko i niszcie  rywali, aby zdobyć składniki na specjalną paszę!   

Z ośmiu składników możecie stworzyć ponad 120 receptur, za które otrzymacie fantastyczne nagrody. Stańcie się  najlepszym zaklinaczem kur! W rankingu możecie sprawdzić, jak sobie radzicie w porównaniu z innymi graczami. Warto się postarać, ponieważ każdy zwycięzca dnia otrzyma wyjątkową nagrodę. Ponadto dziesięciu najlepszych kurzych opiekunów w ogólnej klasyfikacji otrzyma specjalne zaszczyty, a ostateczny zwycięzca – tytuł Króla Kolekcjonerów Jaj!

Post Author: TreeCo