theriansagaLOGO

Therian Saga będzie po Polsku

theriansagaLOGO

„In collaboration with Studio VIrtys, Gameforge is publishing the browser-based RPG Therian Saga. Currently available in English and French, the game will also be released in German, Spanish, Italian, Polish and Turkish in 2015.” Therian Saga zawita do Polski.  Mamy też kilka ciekawych informacji na temat udziału Gameforge w rozwoju tego tytułu. Standardowo, zapraszamy do rozwinięcia.

 

Świat Therian Saga
Ta przygoda on-line została zaprojektowana przez fanów staro szkolnych gier typu pen-and-paper. Gracze dostaną wolne panowanie ponadto w  Therian Saga’s czeka olbrzymi świat fantazji, bez określonego podziału na klasy albo poziomy. Dzięki nieliniowej strukturze gry, gracze są wolni- mogą oni pełnić różne funkcję społeczne.

{youtube}rRmNlekbqjA{/youtube}

Prawdziwy chołd dla RPG, gracze zaczynają od stworzania charakterów i wysyłania ich do tego otwartego średniowiecznego świata napełnionego wyzwaniami i niebezpieczeństwami. Gracze robią postępy w  grze,  wyuczają się różnych handlów, tworzenia rzemiosła, badania tajemniczych ruin. Sworzenie gry w pen-and-paper jest szczególnie widoczne podczas przeszukiwania lochów. Ołówek i kostka, klawiatura i mysz są wiernymi towarzyszami gracza, w Therian Saga  podejmując się roli gamemastera, możesz toworzyć  atmosferyczną fabułę zasilaną przez swoją fantazje.

Kilka ciekawostek na temat współpracy Virtys i Gameforge:

  • Virtys rozwija greę w pojedynkę i samodzielnie dodaje zawartość gry.
  • Deweloperzy z Virtys zawsze będą znajdować się na kilku serwerach gry, aby  rozmawiać o rzeczach powiązanych z rozwojem gry, jego równowadze, jego mechanikach i jego historii  itd. Jednakże, oni nie będą robić interesów bezpośrednio z graczami ani wtrącać się w codzienne życie społeczności lokalnej.
  • Gameforge jest odpowiedzialne teraz za całą obsługę techniczną. Jeśli personel Gameforge  nie może rozwiązywać sytuacji, Virtys będzie proszony o pomoc.
  • Gameforge jest odpowiedzialne za: rozmieszczenie Therian Saga na swoim portalu, strone internetową i  społeczności. We wszystkich językach z wyjątkiem rosyjskiego.
  • Gameforge jest odpowiedzialne za realizację aktualizacji i utrzymania serwisu internetowego.
  • Gameforge nie kupiło Virtys i nie zamierza kupować jakichkolwiek tego części.
  • Decyzje w związku z monetyzacją są podjęte głównie przez Virtys. Jednakże, Gameforge i Fabrika (wydawca gry w Rosji) mają prawo wygłaszać swoją  opinie i mają pewną wolność dotyczącą stosowania nowych opcji moentyzacji.

 

 

Post Author: TreeCo