uptasiaLOGO

Wiosenne przyjęcie w Uptasia

uptasiaLOGO

Wreszcie nadszedł ten czas. Mamy wiosnę! To ważne wydarzenie jest również świętowane w krainie Uptasia – poprzez zorganizowanie eventu w wieży z obrazkami pod nazwą Przyjęcie w ogrodzie.  Rozwiązujcie zagadki obrazkowe w wieży lub swojej willi.Zbieraj słodkie biedronki i wymieniajcie je na wspaniałe nagrody.

Za 500 biedronek otrzymacie cztery krasnale ogrodowe „Holgier“ oraz 1 kryształ obrazkowy. Każdy krasnal obrazkowy przyniesie wam po umieszczeniu go na mapie Uptasia 10 punktów dekoracji. 3.000 biedronek przyniesie łąkę z motylami, 200 punktów dekoracji i 3 kryształy obrazkowe. Za 10.000 biedronek otrzymacie szklarnię, 700 punktów dekoracji i 6 kryształów obrazkowych.

Ponadto dostępne są w sklepie domki dla sowy Koko. Za 15 kryształów obrazkowych otrzymacie drążek dla Koko a za 30 rubinów wieniec laurowy dla Koko, który przy umieszczeniu go na mapie daje 500 punktów dekoracji. Jak długo Koko odpoczywa sobie w swoich domkach, tak długo nie podąża za Twoją postacią w grze, ale bonus od Koko nadal otrzymujesz.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo