Forge of Empires rozpoczyna Epokę Jutra

forgeofempiresLOGO

Niemiecki deweloper kultowych gier online, InnoGames, zaprezentował dzisiaj zupełnie nową erę w swojej strategii online – Forge of Empires.

 

Epoka Jutra pojawi się we wszystkich wersjach językowych Forge of Empires już 21 kwietnia, a gracze międzynarodowej wersji gry mogą się z nią zapoznać już dzisiaj. Najnowszy dodatek wprowadza zupełnie nową linię fabularną w klimacie mrocznego cyperpunku,  która rozegra się w 13 prowincjach.


Po raz pierwszy gracze Forge of Empires mogą teraz uczestniczyć w bitwach miejskich, które rozegrają się w mrocznej Epoce Jutra. Do gry dodano także aż 71 nowych zadań, nawiązujących do intryg znanych fanom Jamesa Bonda, które wprowadzą czterech nowych liderów prowincji, czekających na śmiałka, który ich pokona. Nowa era to także nowe technologie, takie jak „Drony” czy „Technologia Żywienia” oraz nieznane wcześniej budynki, które uwydatnią zalety i wady cyberpunkowej przyszłości.


Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie tworząc potężne klany i rywalizując z innymi graczami. Forge of Empires została nagrodzona jako Najlepsza Gra Przeglądarkowa 2013 roku w konkursie German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis). Forge of Empires dotarła już do przeszło 25 milionów zarejestrowanych graczy, którzy toczą swoje boje w 23 językach – także na platformach iOS i  Android.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo