MustDeliverLOGO

Premiera Must Deliver

MustDeliverLOGO

Nowa gra studia Cherrypick Games, odpowiedzialnego za hit „Touchdown Hero”, trafiła właśnie na najpopularniejsze systemy mobilne: iOS, Android i urządzenia Amazon.

Gra zaoferuje mechanikę rozgrywki, która przypadła do gustu rzeszom fanów Touchdown Hero na całym świecie – w tym system odblokowania nowych postaci, ataki specjalne, zróżnicowane otoczenie, a wszystko osadzone w świecie dotkniętym przez wirus zombie.

MustDeliver skupi się na biciu rekordów – nie tylko własnych, ale i znajomych. Gra akcentuje rywalizację pomiędzy graczami i stawia przed nimi liczne wyzwania, za realizację których otrzymają zróżnicowane nagrody, niezbędne do przeżycia kolejnych starć z zombiakami. Wersja iOS posiada wbudowany Everplay, który pozwala na nagrywanie filmików z rozgrywki z możliwością natychmiastowej publikacji.
 
MustDeliver
MustDeliver to ekscytująca i wciągająca gra z dużą dawką adrenaliny, która stawia przed graczem zadanie przedarcia się przez hordy zombie w zmieniających się strefach i warunkach klimatycznych. W grze będzie można spędzić wiele godzin, dzięki ogromnej ilości postaci do odblokowania, ataków specjalnych do udoskonalenia oraz możliwości wyzywania swoich znajomych na pojedynki.

MustDeliver w Appstorze,  Google Play,  Amazon Appstore

Post Author: TreeCo