zewsmoka2LOGO

Aktualizacja Zew Smoka 2

zewsmoka2LOGO

Cudowny zapach wiosny unosi się w powietrzu. Podmuch letniego wiatru powoli otula świat. W tak pięknych okolicznościach rozpoczynamy obchody Święta Pracy! W czasie uroczystości świat ludzi odwiedzi specjalny, magiczny gość. Najbardziej pracowici poszukiwacze przygód zostaną zaś nagrodzeni honorowym tytułem.

 

1. Karta przemiany leśnego duszka!
Leśne duszki przyciąga gorąca atmosfera uroczystości w Spokojnej Krainie. Wykorzystują one sztukę przemiany, magię i złączenie dusz z poszukiwaczami przygód, aby brać udział w zabawie i zwiedzać świat. Leśne duszki opuszczą poszukiwaczy przygód po 48 godzinach, gdyż ich moc magiczna wyczerpuje się po tym czasie. Zapewnią poszukiwaczom następujące premie: +30% do uniku i +30% do obrony przed umiejętnością.

2. Nowy tytuł!
W tym wspaniałym czasie umożliwiamy graczom zdobycie nowego tytułu! Każdy ma szansę zyskać „Chwałę wytrwałości”, która może zapewnić postaci premię +10% do PŻ i +30% do współczynnika odporności na 20 dni!
Jak zyskać: zbierz 102 szczątki chwały, aby je połączyć w kartę tytułu „Chwała wytrwałości”.

3. Nowe nasiono – słonecznik
Dodaliśmy również nowy, letni kwiat – słonecznik! Zasadź nasiono słonecznika w szkółce, a otrzymasz niespotykaną dotąd niespodziankę.

Informacje o patchu do wersji 2.4

Nowa funkcja
Dostępna jest nowa opcja – skrzydła: gracze mogą doskonalić swoje cechy, ulepszając skrzydła.

Optymalizacja
• W sekcji związanej z pupilami dodano „Księgę pupili”. W tym podręczniku gracze mogą sprawdzić, ile występuje pupili i jakie są ich rodzaje!
• Informacje o skrzydłach i pupilach dodano do wskazówek dotyczących zwiększania S.B.
• Zoptymalizowano wojny gildii pomiędzy serwerami:
• Liczba gwiazdek zdobytych przez gildię nie może przekroczyć trzykrotności członków gildii na liście uczestników bitwy.
• Zoptymalizowano zużywanie PŻ: jeśli po jednej bitwie gracz nadal posiada gwiazdki i PŻ, inni gracze mogą rzucać mu wyzwanie, dopóki nie skończą mu się gwiazdki lub PŻ, a jego poziom PŻ pozostanie niezmieniony. Jeśli gracz posiada gwiazdki, lecz stracił wszystkie PŻ, zostaną one uzupełnione w następnej bitwie.
• Nowi członkowie gildii dołączający w czasie wojen gildii pomiędzy serwerami nie zostaną dodani do listy uczestników bitwy.
• Naprawiono błąd, który sprawiał, że poziom pupila przekraczał poziom bohatera po dodaniu doświadczenia na ołtarzu.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo