wolnifarmerzylogo

Zostań weterynarzem w Wolnych Farmerach

wolnifarmerzylogo

W ostatnim czasie niektórzy z Was z pewnością nie raz zadali sobie pytanie co też może znajdować się w nowym budynku na targowisku niesamowitości. Jeśli komuś przemknęło przez głowę, że może być to weterynarz to strzelił w przysłowiową dziesiątkę! Od dziś wszyscy lekarze od poziomu 36 mogą kupić nowy budynek za 1.000.000 ft. i tym samym otworzyć nowy obszar gry.

Ale bez obawy, Wasze własne zwierzęta są w dalszym ciągu zdrowe i mają się dobrze. Okoliczni farmerzy muszą się niestety od czasu do czasu borykać z chorymi zwierzakami, a Wasze doświadczenie i pasja ułatwią Wam pomoc wszystkim chorym zwierzętom.

Wszystkie zwierzęta, które przybędą do Waszej lecznicy cierpią na różnorodne dolegliwości, takie jak zaczerwienione oczy, kaszel, a nawet bóle głowy.Wszystkie choroby możecie wyleczyć specjalnymi tynkturami, które przygotowujecie w swojej lecznicy w laboratorium. Preparowanie tynktur ułatwią Wam aż 24 zioła, które możecie sadzić na swoich polach. Ponaddto twórcy dodali do gry aż 177 nowych zadań.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo