myfreezoologo

Akcja specjalna w My Free Zoo

myfreezoologo
W My Free Zoo startuje akcja Dzień Mamy. Aż do środy 13 maja macie niepowtarzalną okazję ozdobić swój ogród pięknymi dekoracjami z okazji Dnia Mamy. Do dyspozycji macie grządki z różami, tulipany, śnieżniki, łabędzią fontannę, barokowy pawilon, albo stawik z różami – do wyboru do koloru.

Za każdą ustawioną w zoo dekorację otrzymacie w zamian specjalne punkty, tulipany. Na zakończenie akcji wasze tulipany będą podliczone i w zależności od ilość zgromadzonych tulipanów otrzymacie wspaniałe nagrody.

W zamian za 500 tulipanów otrzymacie samca miodożera. Ten żyjący w Afryce i Azji drapieżnik znany jest przede wszystkim ze swojego agresywnego zachowania. W obliczu zagrożenia miodożery potrafią zaatakować nawet. Jeśli uda wam się zgromadzić 2.000 tulipanów otrzymacie samca foki, który w naturze może zanurkować nawet na głębokość 200 metrów. 10.000 tulipanów przynoszą samiczkę miodożera.

Teraz z odrobiną szczęścia możecie rozpocząć hodowlę małych, słodkich miodożerów. W zamian za 25.000 tulipanów otrzymacie dodatkowo do zgromadzonych już nagród złoty booster. W zamian za 60.000 tulipanów zdobędziecie do parki samiczkę foki. Dzięki temu hodowli fok już nić nie stoi na przeszkodzie. Koniecznie obejrzyjcie nowe dekoracje zoo z okazji Dnia Mamy.

reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo