MyLittleFarmies

Udekorujcie swoją farmę i uzyskajcie wspaniałe nagrody

MyLittleFarmiesMożecie przekształcić od teraz swoją wioskę w My Little Farmies w prawdziwy kwiatowy raj. Umieszczajcie do wtorku, 12 maja piękne dekoracje w swojej osadzie, które możecie zakupić w sklepie za talary lub sztabki złota.

 

Wybór dekoracji jest bardzo bogaty począwszy od narożnika rabatki z przypołudnikowatymi, przez solidny żywopłot ozdobny, rabatkę ze śnieżnikiem i narożnik rabatki mieszanej, aż po barokową rabatkę środkową i barokowy pawilon oraz fontannę z łabędziem i idylliczny staw z liliami wodnymi. Każda dekoracja posiada specjalną wartość w postaci tulipanów. Jak tylko umieścicie na farmie odpowiedni element dekoracyjny, aktywuje się naliczanie wartości w postaci tulipanów. Na koniec akcji zostaną policzone wszystkie zebrane tulipany i w zależności od ilości zebranych przez was tulipanów zdobędziecie wspaniałe nagrody.

Za 2.500 tulipanów otrzymacie 1 fragment karty fontanny kwiatowej. Za 5.000 tulipanów otrzymacie dodatkowo 1 złoty booster. Zdobywając 10.000 tulipanów dostaniecie wszystkie wcześniej wymienione nagrody oraz 4 kolejne fragmenty fontanny kwiatowej. Za 30.000 tulipanów zostanie przekazanych na wasze  konto 10 dodatkowych fragmentów fontanny kwiatowej. 60.000 tulipanów daje ponadto 35 fragmentów fontanny kwiatowej. W ten sposób możecie złożyć cud świata fontannę kwiatową, która obdarowuje was co 6 godzin wybranymi losowo produktami.

Jeśli otrzymacie podczas akcji tylko jeden fragment z 50 części karty, to możecie zdobyć brakujące części w dalszym przebiegu gry lub wymieniać się nimi z innymi graczami.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo