uptasiaLOGO

Uptasia obchodzi pierwsze urodziny

uptasiaLOGO

Wciągająca gra na przeglądarkę z ukrytymi obiektami Uptasia obchodzi swoje 1 urodziny. Z okazji tak ważnego wydarzenia twórcy przygotowali wielki event obrazkowy. Do poniedziałku, 11 maja, do godziny 23.59 możecie rozwiązywać w willi lub wieży obrazkowej wiele obrazków z ukrytymi obiektami. Gromadźcie torciki i wymieniajcie je do środy, 13 maja do godziny 23.59 na wspaniałe nagrody urodzinowe.

Za 500 zebranych torcików otrzymacie pyszny tort urodzinowy. Przyniesie wam on 25 punktów dekoracji i 1 kryształ obrazkowy. 3.000 torcików obdaruje was zabawną armatą „Konfetti“, 100 punktami dekoracji i 3 kryształami obrazkowymi. Przy 10.000 torcików rozpocznie się super impreza uptasiańska. Po umieszczeniu jej na mapie otrzymacie 600 punktów dekoracji oraz 6 kryształów obrazkowych.

Ponadto możecie do poniedziałku, 11 maja do godziny 23.59 przetestować za darmo nowe konto premium w krainie Uptasia. Znajdziecie na rynku siedzącego przy stole zarządcę, który zaoferuje wam praktyczny przegląd Twoich produkcji i fabryk. Zapoznajcie się jak najszybciej z tym nowym urodzinowym eventem obrazkowym i przetestujcie funkcje nowego konta premium.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo