SuperStarLOGO

Cristiano Ronaldo i kultowy troll Hugo łączą siły w nowej grze mobilnej!

SuperStarLOGO

Gwiazda światowego futbolu – Cristiano Ronaldo staje u boku trolla Hugo w Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters – nowej, przystępnej i wypełnionej akcją grze na smartfony i tablety z systemami Android i iOS.

 

W Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters zadaniem graczy będzie ucieszka przed Paparazzi Pete’em, która odbędzie się w mieniącym się kolorami świecie, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Ominą przeszkody, wskoczą na deskorolki i zbiorą tysiące monet – a wszystko to podczas nie dającego chwili wytchnienia wyścigu po najwyższe miejsce na podium; wyścigu, który będzie stawał się coraz trudniejszy w miarę dołączania kolejnych graczy pragnących chwały. Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters to prosta mechanika, która jednak wymaga olbrzymich umiejętności, aby opanować ją w stopniu mistrzowskim.
Henrik Kølle, założyciel i CEO Hugo Games, komentuje: „Dzięki silnej marce oraz sile niezwykle popularnej serii, pierwszą mobilną odsłonę przygód Trola Hugo pobrano już przeszło 25 milionów razy. Nie mamy wątpliwości, że Hugo ma potencjał, aby stać się największą ikoną świata gier, szczególnie mając u boku Cristiano Ronaldo.”

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters cechuje niesamowita grafika w wysokiej jakości, która odwzorowuje zachwycające ulice jednego z najsłynniejszych miast świata – Las Vegas! Gracze będą mieli okazję przebiec się ulicami miasta w ciągu dnia jak i w świetle nocnych reflektorów. Twórcy obiecują mnóstwo wyzwań, a także opcje personalizacji obu super-gwiazd dzięki ubraniom i innym akcesoriom.

Tworząc Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters twórcy postawili sobie za cel zaprojektowanie gry, która połączy mechanikę endless runner z udziałem dwóch super-gwiazd, z możliwością satysfakcjonującej rywalizacji z graczami z całego świata.

Gra Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters jest już dostępna dla posiadaczy telefonów i tabletów w Google Play i Apple App Store.
Pobierz Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters na urządzenia z systemem Android
Pobierz Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters na urządzenia z systemem iOS

Przypominamy o naszych konkursach TUTAJ i TUTAJ

 

Post Author: TreeCo