warframe logo

Warframe – najnowsza aktualizacja Eksperymenty Regora

warframe logo

Digital Extremes udostępniło najnowszą aktualizację do swojej popularnej gry Warframe na konsole. Wraz z aktualizacją Eksperymenty Regora znacznie wzrosła wydajność gry (przede wszystkim ilość wyświetlanych klatek na sekundę), co zapewni płynność gry nawet w ośmioosobowym trybie rozgrywki – zupełnie nowej mechanice walki ze znanymi, starymi wrogami. To czas aby gracze tworzyli nowe przymierza i przywrócili harmonię naszemu Układowi Słonecznemu dzięki jeszcze bardziej rozbudowanej rozgrywce kooperacyjnej.

Obok poprawienia wydajności na konsolach Eksperymenty Regora wprowadzą do gry dużo nowości, w tym nowy tryb rozgrywki, nowe bronie, ulepszenia, elementy personalizacji i wiele więcej. Poniżej prezentujemy tylko najważniejsze elementy aktualizacji.

ULEPSZONA WYDAJNOŚĆ:  Najnowsza aktualizacja w odczuwalny sposób polepszy jakość rozgrywki i wydajność całej gry. Gracze zauważą ogromną zmianę na lepsze niezależnie od posiadanej konsoli i tego, czy grać będą w jednoosobową kampanię czy też w rozgrywkę multiplayer.

NOWA MISJA WYZWAŃ: Prawo Pomsty to pierwsze ośmioosobowe wyzwanie dostępne w Warframe’ie. Ta nowa misja stanowi ostateczny sprawdzian wszelkich umiejętności doświadczonych Tenno. Gracze będą mieć za zadanie dopaść szaleńca frakcji Grineer Vay Heka i raz na zawsze zakończyć jego próby zawładnięcia nad Tenno.

DWA NOWE WYDARZENIA: W uniwersum Warframe pojawią się nowe ograniczone czasowo wydarzenia.
Operacja ‘Fałszywy Profit’ – Tenno mają ograniczony czas na powstrzymanie przywódcy frakcji Corpus – Nef Anyo – oraz jego robotów bojowych Bursa, zanim ci stanowić będą realne zagrożenie dla całego świata Tenno. Operacja dostępna jest dla graczy Xbox One (czas trwania od 05 do 12.06 do 23:00) i dla graczy z PS4 (czas trwania od 05 do 11.06 do 20:00)
Operacja ‘Eksperymenty Regora’ – Niepowtarzalna okazja na przeprowadzenie ataku na laboratoria Tyl Regora. Wraz z tym wydarzeniem gracze będą musieli chwilowo sprzymierzyć się z jednym ze swoich odwiecznych wrogów: Nef Anyo lub Alad V. Operacja trwać będzie od 17. czerwca od 20:00 do 25. czerwca do 20:00!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo