shardsofwarLOGO

Nowy Sentinel: Pulsar

shardsofwarLOGO

Czy, zastanawialiście się już kiedyś, co tam, w Kosmosie, przyczajone wśród gwiazd lub też jakie są plany istot nas przewyższających, dla których życie istnieje w formie miniaturowych galaktyk i które mówią równaniami matematycznymi, a nie słowami?Naukowcy Prime Shard odkryli Pulsara krótko po utworzeniu wrót Shard Gates.

Objawił się on w formie zbliżającej się do Ziemi, zakłócającej orbity asteroidów i satelitów, anomalii. Będąc niewidoczny na tle ciemności Kosmosu, po wylądowaniu stanowił zagadkę: nie było jasne, czy przybył tu celowo, czy upadł zraniony przez te same siły, które cały czas powodują drgania rzeczywistości. Niewiadome było też, skąd przyszedł i jak długo się nam przyglądał.


Nawet jeżeli Pulsar jest w stanie odpowiadać na pytania ludzkości, komunikacja z nim może być nieco… skomplikowana. Uwalnia on nieznany ludzkości promień i eksplozję gwiezdnej energii, która jest możliwa do dostrzeżenia na całym Prime Shard, po czym dematerializuje się ponownie w pustce i ciemności wszechświata. Walczy teraz tam, gdziekolwiek zbierają się Sentinele i drony, będąc strażnikiem rzeczywistości i korzystając z mocy gwiazd.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo