Wakacyjne eventy w Forge of Empires oraz Grepolis

innogamesLOGO

Sezon wakacyjny powoli się rozkręca, a InnoGames wprowadza mnóstwo letnich  nowości, które uprzyjemnią rozgrywkę w strategiach Grepolis oraz Forge of Empires podczas długich upalnych dni. Już od dzisiaj gracze mogą podjąć się wykonania szeregu zadań w Forge of Empires, aby otrzymać kolejne nowe budynki oraz inną ciekawą zawartość. W Grepolis wystartuje też dedykowane wydarzenie „Przywódca Rzymu”.

 

Co więcej, InnoGames zaprasza do udziału w sesji QA z Game Designerem Forge of Empires, która odbędzie się na twitchu 19 czerwca o godzinie 11:30 czasu polskiego.


Podczas trwania wydarzenia w Forge of Empires gracze staną przed zadaniem zebrania odpowiedniej liczby kuponów, które później będą mogli wymienić na atrakcyjne nagrody. Wśród nich znajdą się cztery nowe budynki i sześć niedostępnych wcześniej awatarów gracza. Do nowych budynków należy Ziggurat (mieszkalny), Karawanseraj (mieszkalny), Bazar (produkcyjny) oraz Sfinks (dekoracyjny). Ziggurat przyczyni się do wzrostu szczęścia oraz faktycznej liczby mieszkańców. Bazar z kolei zapewni produkcję zapasów, monet, medali, dóbr, punktów rozwoju oraz mocy gildii. W wydarzeniu mogą wziąć udział gracze korzystający z przeglądarkowej wersji gry, jak i ci, którzy preferują mobilną rozgrywkę na platformach iOS oraz Android.


W najnowszym wydarzeniu w Grepolis, „Przywódca Rzymu”, gracze obejmą dowództwo nad rzymską armią i staną przed koniecznością wsparcia Marka Vitellusa w jego dążeniach do przejęcia władzy w mieście oraz obalenia uzurpatora. Codzienna aktywność przyciągnie większe siły sojusznicze, które później można będzie wykorzystać do ataku na polach bitwy dostępnych na mapie. Na końcu kampanii na śmiałków czeka ostateczne wyzwanie – przejęcie twierdzy Wespazjana. Na największych spośród przywódców czekają tygodniowe i generalne rankingi; otrzymają oni też dodatkowe nagrody i wspomagacze.

Post Author: TreeCo