theriansagaLOGO

Wystartowała Polska wersja Therian Saga

theriansagaLOGO

Długo oczekiwana gra Therian Saga zawitała do Polski. Gra została stworzona przez francuskie studio Virtys i wydaje ją u nas GameForge. Zastanawiacie się pewnie, czym jest Therian Saga albo jaki wpływ będzie miało GameForge na gre? Zapraszamy do rozwinięcia.

 

Świat Therian Saga
Ta przygoda on-line została zaprojektowana przez fanów staro szkolnych gier typu pen-and-paper. Gracze dostaną wolne panowanie ponadto w  Therian Saga’s czeka olbrzymi świat fantazji, bez określonego podziału na klasy albo poziomy. Dzięki nieliniowej strukturze gry, gracze są wolni- mogą oni pełnić różne funkcję społeczne.

{youtube}TyyCAI1l5aY{/youtube}

Kilka ciekawostek na temat współpracy Virtys i Gameforge:

  • Virtys rozwija greę w pojedynkę i samodzielnie dodaje zawartość gry.
  • Deweloperzy z Virtys zawsze będą znajdować się na kilku serwerach gry, aby  rozmawiać o rzeczach powiązanych z rozwojem gry, jego równowadze, jego mechanikach i jego historii  itd. Jednakże, oni nie będą robić interesów bezpośrednio z graczami ani wtrącać się w codzienne życie społeczności lokalnej.
  • Gameforge jest odpowiedzialne teraz za całą obsługę techniczną. Jeśli personel Gameforge  nie może rozwiązywać sytuacji, Virtys będzie proszony o pomoc.
  • Gameforge jest odpowiedzialne za: rozmieszczenie Therian Saga na swoim portalu, strone internetową i  społeczności. We wszystkich językach z wyjątkiem rosyjskiego.
  • Gameforge jest odpowiedzialne za realizację aktualizacji i utrzymania serwisu internetowego.
  • Gameforge nie kupiło Virtys i nie zamierza kupować jakichkolwiek tego części.
  • Decyzje w związku z monetyzacją są podjęte głównie przez Virtys. Jednakże, Gameforge i Fabrika (wydawca gry w Rosji) mają prawo wygłaszać swoją  opinie i mają pewną wolność dotyczącą stosowania nowych opcji moentyzacji.

reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo