bigbangempireLOGO

Pierwsze urodziny Big Bang Empire. Rozdajemy kody promocyjne!

bigbangempireLOGO

European Games Group, niemiecki wydawca gier, wraz ze studiem Playata, twórcami m.in. „Hero Zero”,  od 15 do 19 lipca br. świętują pierwsze urodziny darmowej gry przeglądarkowej, Big Bang Empire. Z tej okazji w grze pojawiło się 9 unikatowych, jubileuszowych przedmiotów oraz zupełnie nowe urodzinowe misje. Jako dodatkowy prezent gracze otrzymają kody na bonusową zawartość, które można aktywować bezpośrednio w grze.

 

Od uruchomienia otwartych betatestów 15 lipca 2014 r., Big Bang Empire zebrało szerzę ponad 1,2 miliona graczy z całego świata. Utworzono kilkanaście studiów, wypuszczono niezliczone ilości filmów, wykonywano mnóstwo misji, stoczono całą masę pojedynków. Ponadto Big Bang Empire, z pomocą celebrytki Olivii Jones, rozpoczęło aktywne wspieranie fundacji Deutsche AIDS-Stiftung, która pomaga chorym na AIDS.

Misje urodzinowe i unikatowe przedmioty
Aby uczcić pierwsze urodziny, w sklepie w grze pojawiły się nowe, unikalne przedmioty. Kilkanaście fryzur, gustowne ubrania i nie do końca gustowne buty… a także ekskluzywna biżuteria, która na pewno podniesie graczom ciśnienie! Urodzinowy event, „The Big Bang Anniversary”, to także dodatkowe sexy pokazy dla obecnych i nowych graczy.

Prezenty urodzinowe dla graczy
European Games Group razem z Playata świętują pierwsze urodziny Big Bang Empire i rozdają 50% booster dla każdego gracza na siedem dni!

Aby otrzymać booster wystarczy skopiować i wkleić w grze poniższy kod :
79fediynj52p2yd

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo