WolniFarmerzy2LOGO

My Free Farm 2 – Od dziś dostępne w wersji mobilnej!

WolniFarmerzy2LOGO

Producent i wydawca gier przeglądarkowych upjers prezentuje dziś grę wysokiej klasy na urządzenia mobilne w kolejnych wersjach językowych. My Free Farm 2 jest samodzielną grą na urządzenia mobilne zainspirowaną przez legendarną grę Wolni Farmerzy.

Krajobraz 3D podbił już serca niezliczonych graczy z Niemiec i Wielkiej Brytanii – zaledwie w ciągu kilku tygodni aplikacja została pobrana ponad 100.000 razy! Od dziś dostępna jest również polska, francuska, rosyjska, portugalska, szwedzka i bułgarska wersja językowa, dzięki czemu gracze niemalże na całym świecie mogą rozkoszować się zaletami życia na wirtualnej farmie.

Jedną z unikalnych opcji gry My Free Farm 2 jest krajobraz 3D, umożliwiający obracanie farmy o 360 stopni! Podobnie jak w innych grach przeglądarkowych upjers animacje zwierzaków są przesłodkie i oczarowały tysiące farmerów. Również i dzikie zwierzęta tak jak niewinne sarenki, podstępne krety i sprytne szopy pracze odgrywają ważną rolę w aplikacji My Free Farm 2.

Mobilna wersja nowej gry farmerskiej upjers gwarantuje taką samą świetną zabawę jak jej starsza siostra Wolni Farmerzy. Nawet jeśli nie znasz wariantu na przeglądarkę, koniecznie powinieneś zapoznać się z My Free Farm na urządzenia mobilne, mając na względzie, że wersja mobilna jest całkowicie niezależna od wersji przeglądarkowej.

Również użytkownicy iPadów mogą grać od dziś w My Free Farm 2 po polsku, o ile ich tablety ustawione mają polską wersję językową. Opisy w App Store już wkrótce również dostępne będą w języku polskim.

Gra dostępna w  Google Play!

Post Author: TreeCo