ImperiaOnlineLOGO

Imperia Online zostanie wzbogacona o animowane bitwy, personalizowane misje codzienne oraz inne nowości.

ImperiaOnlineLOGO

Średniowieczna strategia przeglądarkowa Imperia Online zostanie wzbogacona o animowane bitwy, personalizowane misje codzienne oraz inne nowości. Twórcy gry zapowiadają szereg istotnych aktualizacji, których wprowadzenie urozmaici rozgrywkę dla nowych i zaawansowanych graczy.

Imperia Online, średniowieczne przeglądarkowe MMO, już wkrótce otrzyma wielką aktualizację. Wśród planowanych rozszerzeń znalazły się  przede wszystkim animowane bitwy oraz niezwykłe misje codzienne, spersonalizowane dla każdego z graczy.

Bitwy z animacjami stanowią rzadkość wśród strategicznych gier przeglądarkowych. Rozszerzenie, nad którym aktualnie pracuje studio, pozwoli na żywo śledzić potyczkę między przeciwnikami. Wraz z wprowadzeniem tej możliwości, gracze otrzymają także dostęp do bardziej szczegółowych informacji na temat potyczki, formacji wojsk, a także analizy taktycznej czy nazwiska dowódcy. Drugą istotną zmianą będzie wprowadzenie spersonalizowanych misji codziennych, które dostosują się do obecnego poziomu gracza i jego postępu w budowaniu własnego imperium. Oprócz tego zostanie wprowadzony nowy system korzystania z Koła Fortuny, który pozwoli graczom logującym się codziennie do gry na uzyskanie o wiele cenniejszych nagród bez utraty cennych surowców czy walut.

IO animted battles
W trakcie weekendów w grze odbywa się wyjątkowe wydarzenie. Władca Ciemności opanował wszystkie krainy i aby pokonać jego siły, gracze muszą się zjednoczyć i stanąć do walki ramię w ramię. Już w pierwszym tygodniu specjalnego wydarzenia przeprowadzono ponad 75 000 bitew przeciw nowemu wrogowi.

Wkrótce zostanie również otworzony nowy serwer eksperymentalny z 36 zamkami czekającymi na zajęcie przez graczy. Będzie to świat różniący się od obecnie dostępnych, o wiele bardziej konkurencyjny i przypominający pierwsze światy tworzone w Imperia Online w zeszłym roku. Jedną z podstawowych różnić będzie losowe przydzielanie graczy do sojuszy. Aby móc uczestniczyć w budowaniu nowego świata należy wcześniej zarezerwować sobie miejsce!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo