elvenarLOGO

Kompania Braci – system gildii od dzisiaj dostępny w Elvenar

elvenarLOGO

Studio InnoGames przedstawiło nową funkcję dostępną już w swojej najnowszej grze strategicznej  – Elvenar: Bractwo.

 

Od teraz wszyscy gracze mogą łączyć się w sojusze liczące do 25 osób, aby wspólnie angażować się w handel i wspomaganie produkcji poprzez odwiedzanie stowarzyszonych miast. Dzięki takim aktywnościom, wszyscy członkowie aliansu mogą liczyć na dodatkowe korzyści płynące ze współpracy. Przynależność do sojuszu umożliwia także dostęp do czatu w grze, który pozwala na szybką komunikację ze znajomymi i sprzymierzeńcami.

Tworząc nowe Bractwo, gracz staje się jego Arcymagiem, liderem gildii. Od tego momentu może zapraszać innych graczy do współpracy oraz wyznaczać Nowicjuszy. Pełnoprawni członkowie dzielą się na Towarzyszy, Ambasadorów i Magów, przy czym każdy stopień wtajemniczenia daje dostęp do innych przywilejów i praw w obrębie danego Bractwa.

Elvenar to strategia MMO od InnoGames, osadzona w egzotycznym świecie fantasy. Mając za zadanie stworzenie prosperującego miasta, gracze wybiorą jedną z ras: elfów lub ludzi. Gra koncentruje się na rozbudowie oraz rozwoju miasta, jednak gracze mogą także wyspecjalizować się w handlu lub podjąć się eksploracji bogatego świata. Wybór razy będzie miał wpływ na to, jak będzie wyglądało miasto oraz jego mieszkańcy oraz jakie jednostki je zasiedlą. O ile elfy żyją w pełnej harmonii z naturą, to dla ludzi jest ona jedynie jednym zasobów i budulcem.

Poza zarządzaniem zasobami, ulepszaniem budynków i zdobywaniem nowych zdolności, gracze będą musieli przywiązywać wagę do uważnego obserwowania mapy świata. To właśnie tu rozpoczną interakcje z innymi graczami, rozpoczną zwiad nowych prowincji czy zdobędą potężne relikwie za walkę z postaciami niezależnymi. Walki w Elvenar rozgrywają się na zróżnicowanych terenach stworzonych z trójwymiarowych sześciennych pól – hexów. Strategiczne bitwy, w których bierze udział do 20 różnych potworów i typów jednostek, są także animowane w 3D, dzięki czemu starcia stają się jeszcze ciekawsze.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo