myfreezoologo

Przedstawiamy My Free Zoo Mobile

myfreezoologo

Upjers, twórca i wydawca darmowych gier przeglądarkowych oraz aplikacji uszczęśliwił wszystkich fanów My Free Zoo. Aplikacja popularnej gry zoo teraz dostępna jest na urządzenia przenośne z androidem.

Liczni dyrektorzy zoo tylko na to czekali: aplikacja My Free Zoo mobile teraz dostępna jest w Google Play Store. Fani wersji przeglądarkowej popularnego My Free Zoo wydawcy upjers mogą teraz troszczyć się o swoje wirtualne zoo również w podróży.

Podobnie jak przeglądarkowa wersja gry również aplikacja My Free Zoo mobile gwarantuje świetną zabawę dla wszystkich przyjaciół zwierząt. Budowa wybiegów, hodowla zwierząt i zadowolenie zwiedzających – teraz wszystkie te zadania można realizować za pomocą dotyku na tablecie.

Dzięki nowej aplikacji upjers zoo zamienia się w doskonałą rozrywkę w przenośnej wersji kieszonkowej. My Free Zoo mobile to ogromy wybór słodkich i egzotycznych zwierzaków jak i niezliczoną ilość najróżniejszych dekoracji dla zwiedzających. Wykonane z miłością do detalu animacje sprawiają, że w grze tętni życie, a gracze nieustannie mogą odkrywać coś nowego.

Gra dostępna jest w Google Play

Post Author: TreeCo