ImperiaOnlineLOGO

Niepowtarzalne misje dzienne dla graczy dostępne w grze Imperia Online

ImperiaOnlineLOGO

Do gry wprowadzono wyjątkowy system misji dziennych, które będą personalizowane dla każdego gracza z osobna. Mini-turniej Castle Conquest wchodzi w nową  fazę, a twórcy zapowiadają kolejne niespodzianki dla graczy.

Imperia Online, strategiczna przeglądarkowa gra MMO, doczekała się zapowiadanej wcześniej aktualizacji wprowadzającej system misji dziennych. System ten jest o tyle wyjątkowy, że generuje spersonalizowane misje dla każdego z graczy, uwzględniając ich postęp w grze. Pozwala to tym samym cieszyć się z gry również początkującym graczom, którzy mogą teraz zdobywać dodatkowe cenne nagrody i premie bez potrzeby długotrwałego czekania na spełnienie wielu wymagających warunków. Co za tym idzie, niezależnie od liczby graczy, w grze nigdy nie pojawią się dwa takie same zestawy zadań codziennych. Dla najbardziej oddanych fanów gry, przygotowano dodatkowe premie, jak chociażby darmowe obroty Kołem Fortuny. Równocześnie na serwerze turniejowym 4000 najlepszych graczy z całego świata buduje właśnie własne armie. W najbliższym czasie gracze zostaną przydzieleni losowo do sojuszy, a następnie rozpocznie się wielka bitwa o podbój zamków i zdobycie 60000 diamentów.

Trwający właśnie Castle Conquest to zaledwie mini-turniej, będący przedsmakiem wielkiego międzynarodowego turnieju, którego rozpoczęcie twórcy planują na jesień tego roku.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo